Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kurudvegen,Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.10.2012
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kurudvegen,Kongsvinger
  • Beskrivelse: Kurudvegen,Kongsvinger er nå i en så dårlig forfatning - store hull samt at den nå mangler veiskulder. Utrolig farlig for syklister- og den ødelegger bilene/felger.... Vil at dere tar en befaring snarest!!
    Kurudvegen,Kongsvinger
  • Svar: Hei! Vi skal foreta en befaring! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle