Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erika Nissens veg, 2211 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.10.2012
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Erika Nissens veg, 2211 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Asfalten er for smal i forhold til vegen i krysset Kongevegen-Erika Nissens veg på Lierrasta og helt forbi innkjøringa til Maren C Dahlsveg. Her er det dessuten en dump i asfalten som gjør at det samler seg mye vann i vegen når det regner.
    Erika Nissens veg, 2211 Kongsvinger
  • Svar: Hei! Dette må reise ut for å ta nærmere i øyensyn. Takk for din henvendelse! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle