Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bygdehusvegen 22

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.10.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Bygdehusvegen 22
  • Beskrivelse: Gatelysene i vegen er ikke satt på enda, det er virkelig bek mørkt langs hele vegen! Hverken trafikksikkert eller særlig hyggelig for de som bor her borte.....
    Bygdehusvegen 22
  • Svar: Gatelysene er på ingen måte slått av... Eidsiva energi var og sjekket gatelyset her tirsdag 25.09. Da lyste alle gatelysene, tror det er 4-5 lyspunkt. Dersom de ikke lyser nå ønskes tilbakemelding om dette. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle