Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

brødbølfossvegen 87

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.10.2012
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: brødbølfossvegen 87
  • Beskrivelse: Hei dere må ta og få klipt på begge sider av vegen her dem kjøre ser ikke hverken katter eller andre dyr før server forseint.?? Og vi har barn som går til.bussen. hver dag og vegen er ikke trygg og færdes på når man ikke ser at. Det kommer bil før den brå er der
    brødbølfossvegen 87
  • Svar: Hei! Vi har bestilt dette utført av GIVAS, som bekrefter at dette nå er tatt. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle