Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Heggebærvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.10.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Heggebærvegen
  • Beskrivelse: Skulle ønske det ble kvistet og fjernet en del busker rundt gatelyset ved ST.Clara kirke. Kommer man gående ned fra Rognebærvegn mot heggebærvegen. Så er fanger buskene lyset. Altså, det blir helt mørkt i krysset. Det samme gjelder rundt hele svingen og ned til Bjørnebærvegen.
    Heggebærvegen
  • Svar: Eidsiva energi har fått melding om å ta ned busker og trær ifbm. gatelys på noen steder nå i høst. Heggebærvegen er anført på denne lista. Dette vil bli utført i løpet av oktober. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle