Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bokfinkvegen 27-68

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.10.2012
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bokfinkvegen 27-68
  • Beskrivelse: Vennersberg har blitt en sump, dette må gjøres noe med! Det har vært mer enn ille i alt for mange år. Svaret vi får når vi klager er at det ikke er penger og at maskiner ikke kommer til, eller at vi kan overta veien selv. Men hvem ønsker vel å ta til seg en vei som ikke kan kategoriseres som vei? Det er umulig å bevege seg til fots uten lange gummistøvler og det er umulig å kjøre bil uten å ødelegge bilen. Og hva med drukningsfaren for barn, i følge Helsedirektoratet er det fare allerede ved 10cm dypt vann. Jeg anbefaler å se følgende side på Facebook med flere bilder: Når skal kommunen ta ansvar og forbedre veien på Vennersberg
    Bokfinkvegen 27-68
  • Svar: Hei! Vi er klar over situasjonen, men er usikker på hva vi får gjort, og dessverre er det økonomisk betinget. Vi må se på forholdene særskilt, og det er helt klart behov for en oppgradering av Bokfinkvegen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle