Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Setersetervegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.10.2012
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Setersetervegen
  • Beskrivelse: Hei, vi har familie i Setersetervegen som vi forsøker å besøke så ofte vi kan. Men, vegen der er så full av hull at den ikke engang kan sammenlignes med en skogsbilveg. Har fått ødelagt bilen en gang allerede så skulle gjerne sett at det hadde kommet på et nytt gruslag der. Anbefaler at dere tar en kjøretur der å sjekker forholdene.
    Setersetervegen
  • Svar: Hei! Vegen er skrapt siden sist. Vi har befart vegen flere gange i år, og vegen er ikke dårligere enn andre kommunale grusveger. Mye vann har medført at vegene har blitt dårligere denne sommeren enn ellers. Med de ressurser som er satt av til vegvedlikehold, klarer vi ikke å holde vegene i ønsket stand. Det betyr at vegene i perioder vil være ubehagelige å kjøre på. Dersom vegforholdene kan medføre en akutt fare for trafikksikkerheten, ønkser vi gjerne tilbakemelding på det. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle