Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Utsiktsvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.10.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Utsiktsvegen
  • Beskrivelse: 1. Pærene er gått i flere av lysene i Utsiktsvegen. 2. Trær som omslutter minst en av stolpene på felles (se oppgitt koordinat). 3. Det hadde vært ønskelig med nok et lyspunkt mellom stolpen i oppgitt koordinat og neste stolpe østover fra denne. 4. Det ser ut til å være planer om å sette opp belysningen langs gangveien øst for rekkehusene. Når er dette planlagt å bli utført?
    Utsiktsvegen
  • Svar: Det skal tas ned trær og busker noen steder nå ifbm gatelys. Nedtagning av tre her er anført på liste. Blir utført i løpet av oktober. Viser også til mail av 21.09.12. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle