Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erik Werenskiolds vei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.10.2012
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Erik Werenskiolds vei
  • Beskrivelse: Nå er det over et år siden det ble gravd i Erik Werenskiolds vei(ved nr 33) - kanskje på tide med litt asfalt?
    Erik Werenskiolds vei
  • Svar: Hei! Det er planer om å asfaltere etter gravingen i uke 42-43. Hele vegen er i dårlig forfatning, og vi jobber med å få vegen inn i innvesteringsbudsjettet med håp om å reasfaltert den til neste år. Dersom ledningsnettet som ligger i vegen skal byttes ut, vil oppgradering av vegen måtte vente til det er ferdig. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle