Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bygningsgutua

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.10.2012
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bygningsgutua
  • Beskrivelse: Høyt gress/vegetasjon langs Bygningsgutua siste del fra bommen til Møllevegen. Ikke slått siden vegen ble bommet og det gror igjen på begge sider av gå- og sykkelveien.
    Bygningsgutua
  • Svar: Hei! Vi befarte vegen for en liten tid tilbake, og vurderte vegen å ikke være av de verste. Det vil derfor ikke bli foretatt kantklipp der i år. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle