Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

gylterudvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.09.2012
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: gylterudvegen
  • Beskrivelse: hei. Lurte på noe skraping av gylterudvegen igjen. Har ikke blitt skrapt på en god stund nå. Og samtidig vil jeg høre om kant klipping? Blir ikke dette gjort mer, dere var flinke til det for inntil 2 år siden. Men har ikke skjedd noe i fjor og i år.
    gylterudvegen
  • Svar: Hei! Vi skal på befaring til Austmarka tirsdag i neste uke. Denne befaringen vil avgjøre hva som vil bli gjort på Gylterudvegen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle