Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Eidemsgate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.08.2012
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Eidemsgate
  • Beskrivelse: Det må fylles i med grus på fortauet langs sykehus-siden, det er nå et stort hull der, folk snubler eller går i veibanen.
    Eidemsgate
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen! Dette vil bli utført. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle