Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bregneveien 34

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.07.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bregneveien 34
  • Beskrivelse: Problemer med overvannsrør som går tette. GIVAS har vært her flere ganger, og tilbakemeldingen i våres var at nytt rør skulle legges for å avlaste. Arbeidet skulle igangsettes innen en måned, dette var i april/mai. Har vært i kontakt med GIVAS i dag, ved Tom Kenneth Brattberg og Tore Stranberg. Håper på rask respon, og har store forventninger til at saken er løst før høsten setter inn! Ta kontakt om noe er uklart! mvh. Magnus Anderssen 95295804
    Bregneveien 34
  • Svar: UTKVITTERING AV GAMMEL HENVENDELSE! ________________________________________ Utskifting av rør og nedsetting av kummer vil bli satt i gang i løpet av uke 37.
Se 20 siste saker eller alle