Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Fasanveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.09.2012
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Fasanveien
  • Beskrivelse: Høye trær på kommunal grunn innerst inne i Fasanveien mot friområdet til Vennersberg skole . Disse trærne gir beboerne i Fasanveien 13-15 1-2 timer mindre kveldssol+ en høy bjørk på høyre side av Fasanveien 10.i mot Markjordbærveien. Denne skygger for morgensola til fasanveien 9-11 i tilegg er den så høy at det trolig vil forårsake bygningsmessige skader dersom noe skulle skje med den.
    Fasanveien
  • Svar: Hei! Viser til befaring med kommunens representant fra KKE. Dere får tillatelse til å hogge og pynte selv, og når dere er ferdige med det, og kun trær som er farlige for bebyggelsens gjenstår, tar dere kontakt med KKE ved Erik Kirkemo, som vurderer å ta ned disse trærne i smarbeid med brannvesenet. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle