Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Parkvegen 1

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.08.2012
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Parkvegen 1
  • Beskrivelse: Fortauet i krysset Parkvegen og Storgata ved ETO bygget. Her er det ikke drenering. Det samler seg mye vann ved nedbør som ikke renner unna.
    Parkvegen 1
  • Svar: Hei! Beklager sein tilbakemelding, denn saken ble avglemt under ferieavviklingen. Vi må befare og vurdere dette. Dersom det ikke er sluk der fra før som vi kan benytte, er jeg redd for at det kan ta noe tid før vi kan grave opp og legge ned rør og sluk. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle