Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Rådhusbalkongen i Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.07.2014
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Rådhusbalkongen i Kongsvinger
  • Beskrivelse: Dårlig inntrykk ! Har klaget flere ganger ( muntlig ) på den høyre flaggstangen på balkongen på Rådhuset. Klaget allerede i april, men det så stygt ut under 17. mai - feiringen. En flaggstang, som er ødelagt gir dårlig inntrykk av byens vedlikehold. Skal det være slik til Rådhuset blir revet ?
    Rådhusbalkongen i Kongsvinger
  • Svar: UTKVITTERING AV GAMMEL SAK! _______________________________________ Vi ser på denne i løpet av kort tid. Grøntavdelingen ved Kongsvinger kommunale eiendomsenhet
Se 20 siste saker eller alle