Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tjernsbergsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.07.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tjernsbergsveg
  • Beskrivelse: Kan noen være så snill å skrape vegen vår, den er veldig hullete nå. er heller ikke vedlikeholdt etter Glåmdalsmarkedet. Pluss at det er kjørt ut masse fra travbanen med lastebiler hele våren.
    Tjernsbergsveg
  • Svar: UTKVITTERING AV GAMMEL HENVENDELSE! _______________________________________ Hei! Det er streik, og jeg får ikke svar på om Givas har vært der, eller om dette er noe som må vente. Kommer tilbake med svar når streiken er over. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle