Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tråstadvegen 23, 2213 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.07.2014
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Tråstadvegen 23, 2213 Kongsvinger
  • Beskrivelse: I tråstadvegen 23 er det anlagt en fartsdump midt i oppkjøring til huset, dette medfører problem da lave biler tar nedi og bla. hengerfestekontakter kjøres av bilene. Ved befaring gjort i 2010 med Ivar Brenna ble det lovet at fartdump skulle bli flyttet men dette har desverre ikke skjedd. Kan dere gi meg tilbakemelding på når dette skal gjøres ?
    Tråstadvegen 23, 2213 Kongsvinger
  • Svar: Hei! Fartshumpen er fjernet! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning ________________________________________ Hei! Dette var nytt for oss, og Ivar Brenna har gått av med pensjon. Vi må derfor foreta en ny befaring, og kommer tilbake til deg når det er utført. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle