Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

karterudseterveien 377

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.09.2012
  • Kategori: Renovasjon/Avfall
  • Adresse: karterudseterveien 377
  • Beskrivelse: Det er ingen orden på søppelhentinga her, må ringe hver gang det skal hentes, skal det være sånn? Det gikk 4 år før det ble hentet første gang, men jeg måtte betale renovasjon for de 4 åra! Nå har det ikke blitt hentet søppel på to og en halv måned igjen! Men regningen kommer, må betale for jeg ikke har ringt sier dem på gir! Jeg trodde sjåførene skulle klart å lagt in adressen på kjøreruten sin nå etter mange år, men de kommer ikke hvis jeg ikke ringer gir!
    karterudseterveien 377
  • Svar: Hei! Beklager på det sterkeste at din henvendelse har blitt liggende ubesvart svært lenge. Vi er usikker på om henvendelsen nådde frem til GIR. Beklageligvis må vi be dem om å sende en ny henvendelse til GIR dersom problemet ikke er løst. GIR treffes slik: Telefon: 62 96 01 80 e-post: post@gir.hm.no http://www.gir.hm.no/ Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning Kongsvinger kommune Vet ikke om du har fått svar på din henvenelse? Dersom ikke foreslås det at du tar
Se 20 siste saker eller alle