Rydd opp i nærmiljøet!
Kart over registrerte saker
Forklaring
- Venter på behandling
- Under behandling
- Saken er løst/avsluttet
Strandpromenaden
- Status: Venter på behandling
- Registrert: 11.02.2022
- Kategori: Annet
- Adresse: Strandpromenaden
- Beskrivelse: Det gjelder et skap i tre med 2 el-tavler inni, rett nedenfor Jysk. Dørene på skapet er brutt opp og sto i går (10.02.22) på vidt gap. Jeg lukka dem igjen så godt det lot seg gjøre, men litt vind vil nok gjøre at de åpner seg igjen. El-tavlene tåler neppe regn/snø o.l.
- Svar:
Se 20 siste saker eller
alle