Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bybrua

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 12.10.2021
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Bybrua
  • Beskrivelse: El kabel til lys på det ene brutårnet er skadet og i tillegg ha den løsnet. Overnevnte mangel kan utgjøre fare for liv og helse og bør snarest utbedres.
    Bybrua
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle