Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tommelstadsgate

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 12.10.2021
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Tommelstadsgate
  • Beskrivelse: Skiltet som står ved innkjøringen til omsorgsboligene i Tommelstadsgate er veldig sjakt. En uheldig fotgjenger kan fort skade seg alvorlig om dette ikke blir rettet opp
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle