Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Holtvegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 08.10.2021
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Holtvegen
  • Beskrivelse: Ser at Holtvegen er stengt mellom Jernanegata og Glommengata. Hvor lenge skal den være stengt. Dette er en utfordring for oss som bor i nabolaget. Omkjøring er skiltet, men det bur på trafikale problem, spesielt om e.m. Glommengata har tidligere vært stengt i flere uker.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle