Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Langeland skole

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.01.2012
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Langeland skole
  • Beskrivelse: I utkanten av skoleplassen mot Njårds vei vokser det utrolig mye burot - den planten som kanskje i aller størst grad forårsaker allergiske plager for folk flest. Det hadde kanskje vært greit å få dem fjernet? (Og ikke spør hvordan jeg kom på denne saken akkurat i dag, hvor det har snødd masse og vi har max julestemning. Hehe.)
    Langeland skole
  • Svar: Sjekket ut! ____________________________________--__ Grøntavdelingen ved Kongsvinger kommunale eiendomsenhet tar tak i dette til våren.
Se 20 siste saker eller alle