Rydd opp i nærmiljøet!
Kart over registrerte saker
Forklaring
- Venter på behandling
- Under behandling
- Saken er løst/avsluttet
Nedre Badstuvegen11-14
- Status: Venter på behandling
- Registrert: 11.08.2021
- Kategori: Annet
- Adresse: Nedre Badstuvegen11-14
- Beskrivelse: Trær og buskekratt henger ut veibanen ved Nedre Badstuveg 11 og en granhekk foran hus nr 14 er så stor at den er et problem for store biler. Veibanen blir veldig smal når beboere ikke rydder opp foran eiendommene.
- Svar:
Se 20 siste saker eller
alle