Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Rastaparken

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.11.2011
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Rastaparken
  • Beskrivelse: Det er 4 lys rundt fotballbanen i Rastaparken, men ingen av disse virker. Er det mulig å få lys i disse til glede for alle de som går igjennom parken.
    Rastaparken
  • Svar: Sjekket ut!
Se 20 siste saker eller alle