Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Blåklokkevegen, kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.10.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Blåklokkevegen, kongsvinger
  • Beskrivelse: Hei, I denne veien i Lia passerer alle ungdommer som skal fra Lia til Holt. Veien bærer preg av å ha vært nedprioritert i mange år, da vi mangler både gatelys og asfalt. Spesielt gatelys ville gjort gata langt hyggeligere...både for ungdommene som bruker veisnutten hyppig og for oss som bor her.
    Blåklokkevegen, kongsvinger
  • Svar: I forbindelse med andre arbeider i vegkryss Utsiktsvegen-Høgspentvegen kan vi opplyse at det skal opparbeides gatelys langs Blåklokkevegen nå i høst. Men asfalt kan vi dessverre ikke love. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle