Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gråspurvvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.10.2011
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Gråspurvvegen
  • Beskrivelse: Rydde og asfaltere mellom Gråspurvvegen og grusbanen på Vennersberg. Rydde rundt grusbanen, som eies av kommunen. Reparere dreneringsrøret ved stien opp mot blokkene. Det er fullt av vann nederst ved Grusbanen. Mye av dette er etter at Givas var å reparerte rør i sommer.
    Gråspurvvegen
  • Svar: Sjekket ut!
Se 20 siste saker eller alle