Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sideveien 2

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 19.05.2020
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Sideveien 2
  • Beskrivelse: Reparasjon av vei etter graving i fjor av Eidsiva. Siden dette er en kommunal vei går vi utifra at det er kommunen som pålegger Eidsiva om å ferdigstille veien de gravde i fjor pga feilsøking av gatelys. De fylte på singel i fjor som har sunket betraktelig i vinter - veien er rett og slett hel forferdelig. Gravingen er gjort ved sideveien 2, og går tvert over hele veien - så det er umulig og kjøre rundt. Det er også forholdsvis mange biler som kjører her hver dag.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle