Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Røhneløkka

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 16.05.2020
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Røhneløkka
  • Beskrivelse: Hei, Sikkerhetsfestet på husken er løst ????
    Røhneløkka
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle