Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tomtavegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 14.05.2020
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tomtavegen
  • Beskrivelse: Trenger et nytt lag med grus fra krysset Tomtavegen/ Østgårdskogvegen og hele veien opp til grensen mot Sverige. Det trenges å reparere et stort hull i veien grunnet et ødelagt rør. Generelt en meget dårlig vedlikeholdt vei fra kommunens side.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle