Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ole R. Gjemsvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.07.2014
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Ole R. Gjemsvei
  • Beskrivelse: Ødelagt SKILT / trafikksperre Noen har lagt hele skiltstolpen flat, antakelig kjørt den ned, i Ole R. Gjemsvei, like ved innkjøringen til Ishallens parkering, vis a vis ambulansetjenestens lokaler. Det pågår mye rygging og ratting med tunge kjøretøyer i området, både til ishallen og særlig leveranser til KIWI Gjemselund, der digre lastebilder ofte sperrer adkomst for noenogtredve husstander. Det er også mye rygging i den delen av Ole R. Gjemsvei med søppelbiler, som henter containere ved gjerdet til bane 2 på stadion, fordi Ryens boligkompleks og KIWI-butikken ikke har plass til de digre søppelcntainerne på eget område. Skiltet er enkelt å gjøre noe med. Hva med det andre jeg nevner?
    Ole R. Gjemsvei
  • Svar: UTKVITTERING AV GAMMEL SAK! ______________________________________ Hei! Vi vil se nærmere på skiltet (mest sannsynlig er vårt). Vi vil også se på trafikksperren, men vi er usikre på hva du mener, og mottar gjerne en nærmere forklaring på dette. Når det gjelder nyttekjøringen i området, må vi sjekke med utbyggingsavtalen om det er forhold som gjør at vi må se nærmere på saken. Du vil få et mer utfyllende svar når saken er sjekket nærmere. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle