Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Hallinga

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 26.03.2020
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Hallinga
  • Beskrivelse: Asfalten i Hallinga (og Tamburkroken) har passert 30 år, og begynner å få mye skader og slitasje. I tillegg medfører byggeaktivitet i Trollvegen at Hallinga benyttes som snuplass for tyngre kjøretøy, noe som ytterligere bidrar til skade. Ber derfor om at Hallinga/Tamburkroken blir prioritert med ny asfalt.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle