Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lerkevegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 25.03.2020
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Lerkevegen
  • Beskrivelse: I forbindelse med fartshump er det blitt et stygt hull i veien. Så ille at det kan ødelegge biler. Har hatt en tur ned i hullet med både fram- og bakdekk, og den smellen ønsker jeg ikke å gjenoppleve.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle