Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Winsnes gate 14

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 10.02.2020
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Winsnes gate 14
  • Beskrivelse: Port lignende metal stange med 2 sement blokk Ligger i veien opp over på baksiden av sykehus bolig rekkehus rett ved siden av bolig nummer 14 Veien er smal og disse gjenstander faller flere ganger mitt i veien og blokkerer veien Vi har nylig flyttet til boligen og er ansatt på Kongsvinger sykehus og ber om deres hjelpe fjerne disse vi har kontaktet sykehus som anbefalt å ta kontakt med kommune mvh freidoon Amiri
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle