Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Blåklokkevgen 9

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.09.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Blåklokkevgen 9
  • Beskrivelse: Kumlokk ligger feil så det blir problem med innkjøring i garasje nr 11. Har vært i kontakt med Kommunen flere ganger, men ingen ting skjer.
    Blåklokkevgen 9
  • Svar: Hei, Beklager at denne saken ikke har blitt besvart. Saken settes som ferdigbehandlet på denne plattformen i og med at saken ligger inne i kommunens saksbehandlingssystem. Du vil få et formelt svar i denne saken i løpet av uken - enten pr. e-post eller i brevsform. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle