Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sidselrudstien

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 01.09.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Sidselrudstien
  • Beskrivelse: 3 av 4 gatelys er mørke innerst i Sidselrudstien. Dette har blitt gitt beskjed om i lang tid og svaret har vært at feilen ligger hos Eidsiva, men de må vente med å grave til telen har gått. Håper det lar seg ordne før telen er tilbake.
    Sidselrudstien
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle