Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Brødbøl

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 01.09.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Brødbøl
  • Beskrivelse: Alle gatelysene er slukket langs hele riksvegen
    Brødbøl
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle