Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

vollgt/georgstangsgate

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 09.05.2019
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: vollgt/georgstangsgate
  • Beskrivelse: her må det ordnes noe oppmerking.folk kjører i full fart opp georg stangs gate.denne var sperret før for gjennomkjøring.i krysset der georg stangsgate møter vollgt er det veldig uoversiktig og man ser ikke om det kommer noen før man er i krysset og da er det for sent for bil på veg opp og stoppe.her bør det gjøres enveiskjørt eller gjennomkjøring forbudt som tidligere.trenger ikke et svar om att man må kjøre penere og passe på i trange områder da det er en selvfølge.her er det mange som kjører fort opp og bare slenger seg inn på vollgt.mange skolebarn som går her og vi har ingen og miste.
    vollgt/georgstangsgate
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle