Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Puttarastien

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 08.05.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Puttarastien
  • Beskrivelse: Stort hull midt i vegen. Hvem har ansvar? Jeg har meldt inn dette hullet før, tror det var i desember. Vannet renner under Puttarastien her. Kan det være det som lager hullet. Det er ganske dypt.
    Puttarastien
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle