Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erling maulandsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.05.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Erling maulandsveg
  • Beskrivelse: Nå subber det under bilen, etter graving av rørgate. Få på litt subbus/ 016 før det ryker spoilere og eksosanlegg. Haster
    Erling maulandsveg
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Saken er ferdig utbedret. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle