Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Jernbanegata 5

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 06.05.2019
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Jernbanegata 5
  • Beskrivelse: Hei. Hvorfor er ikke gangfeltene i Jernbanegata merket med skilt? Merkingen på vegen er også dårlig og ikke synlig, selvsagt, når snøen ligger på vegen. Hilsen myk traffikant i Jernbanegata :-)
    Jernbanegata 5
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle