Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erling Maulandsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.05.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Erling Maulandsveg
  • Beskrivelse: Etter graving av vannledning i vinter er det store dype hull i vegen. Dette har blitt betraktelig verre de siste ukene.
    Erling Maulandsveg
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Saken er ferdig utbedret. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle