Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vangenspissen25

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 03.05.2019
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Vangenspissen25
  • Beskrivelse: Hei, Bommen i Vangenspissen står oppe hele tiden.
    Vangenspissen25
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle