Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bokfinkvegen 74 -91

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.04.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bokfinkvegen 74 -91
  • Beskrivelse: Sendte melding her sist uke vedr 3 bommer som er satt opp fra Vennersberg skole til Amundheimet barnehage og det er fint. Men de må låste i stengt stilling. Dette er en gangvei, og nå kan bommene skyves opp og bilene kjører her. Fikk tilbakemelding fra dere om at saken var utført, men de står fortsatt åpne, de må settes i låsestilling slik at de ikke kan dyttes opp og kjøre igjennom ellers er bommene verdiløse.
    Bokfinkvegen 74 -91
  • Svar: Hei, Det viser seg at vi må snu foten på bommen for å kunne låse disse. Grunnet annet vårvedlikeholdsarbeid har ikke dette blitt utført. Dette utføres i nærmeste fremtid. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle