Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ole Bogers veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.04.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Ole Bogers veg
  • Beskrivelse: Hei. Supert at feiemaskinen er her om dagen. Men hvorfor glemmer man å feie gangveien mellom Ole Bogers veg og Waldemar Carlsens veg? Vegen ellers i feltet feies jo. Vegen strøs godt om vinteren, grusen kan til fordel tas vekk på våren.
    Ole Bogers veg
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse. Det later til at denne vegen ble uteglemt. Arbeidene er bestilt, og blir gjennomført så fort været tillater det. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle