Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Langelandsfaret 41-47

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.04.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Langelandsfaret 41-47
  • Beskrivelse: Asfalten er borte og det er pr nå en grusvei som gir steinsprutskader på beboernes biler,og helsefarlig støv og støy til alle døgnets tider.
    Langelandsfaret 41-47
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Vegen skal asfalteres etter utbedringene som ble gjort i fjor høst. Vegen er saltet i dag - dette bør dempe støvet inntil asfaltering gjennomføres. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle