Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Borghild Langaards veg 28

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 31.03.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Borghild Langaards veg 28
  • Beskrivelse: Gatelyset plassert mellom Borghild Langaards veg 27 og 28 trenger vedlikehold. Har ikke fungert siste to uker.
    Borghild Langaards veg 28
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding. Dette er tidligere meldt Laje entreprenør og skal være utbedret. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle