Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Blomsterveien 7

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.03.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Blomsterveien 7
  • Beskrivelse: Virket ikke !
    Blomsterveien 7
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding. Dette skal være tidligere meldt Laje entreprenør og skal være utbedret. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle