Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Guldbrand Andersens Veg 4

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.03.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Guldbrand Andersens Veg 4
  • Beskrivelse: Et gatelys ute av funksjon rett ved hus nummer 4.
    Guldbrand Andersens Veg 4
  • Svar: Hei Kongsvinger kommune har ikke overtatt veglyset i Guldbrand Andersens veg enda. Vi ber Dem henvende Dem til utbygger, Nordbohus, e-post: kongsvinger@nordbohus.no Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle